Okulistyka 21

Bez tej zgody nie będziemy mogli wysłać Ci odpowiedzi.
Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” w celu uzyskania odpowiedzi na zadane pytanie .

INFORMACJE O ADMINISTRATORZE DANYCH

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Adama Mickiewicza 24 lok. 3B, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail : biuro@okulistyka21.pl

We wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych możesz kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Ochrony Danych, poprzez:

adres e-mail: biuro@okulistyka21.pl lub

pisemnie na adres: Fundacja Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Adama Mickiewicza 24 lok. 3B

Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu przekazania zadanego przez Ciebie pytania lekarzowi/specjaliście i udzielenia na nie odpowiedzi. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest wyrażona przez Ciebie zgoda (zgodnie z art. 9. ust. 2 lit. b RODO)
Twoje dane osobowe mogą być przekazywane przez Fundację Wspierania Rozwoju Okulistyki „Okulistyka 21” podmiotom z nią współpracującym (odbiorcom), w szczególności dostawcom usług IT.
Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celu, jednak nie dłużej niż do momentu wycofania zgody. Zgodę można wycofać poprzez biuro@okulistyka21.pl

Przysługują Ci prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

  • prawo do wycofania zgody,
  • prawo dostępu do treści swoich danych,
  • prawo do sprostowania danych osobowych
  • prawo do usunięcia danych osobowych lub ograniczenia przetwarzania,

Przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość/zapytanie.

pl_PL