Okulistyka 21

Presbiopia 21

PROJEKTY 2018

1. PLATFORMA EDUKACYJNA 
 
Powstała interaktywna, ogólnodostępna platforma internetowa podzielona na 3 sekcje: dla lekarza / spcjalisty chorób oczu, dla pacjenta i dla Polskiego Klubu Presbiopia 21.
 
2. WARSZTATY KLUBOWE 
 
Są to coroczne warsztaty przeznaczone wyłącznie dla członków Klubu. Na warsztaty zapraszani są międzynarodowi eksperci, którzy przekazują swoją wiedzę członkom Klubu. 
 
3. RAZEM NA ESCRS!
 
Co roku członkowie Klubu spotykają się podczas Kongresu Europejskiego Towarzystwa Zaćmy i Chirurgii Refrakcyjnej aby omówić bieżące sprawy oraz dalszą strategię rozwoju Klubu. 
 
4. KURS ABC PRESBIOPII 
 
W roku 2018 Klub opracował jednolity kurs pt. ABC Presbiopii. Kurs jest prezentowany przez członków Klubu na najważniejszych konferencjach okulistycznych w Polsce w celu podnoszenia wiedzy polskich specjalistów w zakresie nowoczesnych metod korekcji starczowzroczności. 
 
5. CYKL JESIENNYCH KONFERENCJI – PRESBIOPIA 
 
Jedyne wydarzenie naukowe w Polsce poświęcone wyłącznie prezbiopii. Jest to autorska, cykliczna listopadowa konferencja Polskiego Klubu Presbiopia 21 odbywająca się w Poznaniu.
 
6. OGÓLNOPOLSKA KAMPANIA EDUKACYJNA
 
Jesteśmy obecni na konferencjach i w mediach. Członkowie Klubu dostarczają najnowszą wiedzę w zakresie korekcji prezbiopii w całej Polsce. 
pl_PL